Entity Change Notifier (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Destination
ar: الوجهة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
