Entity Change Notifier (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
