Entity Change Notifier (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Channel
uk: Канал

en: Level
uk: Рівень

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Publisher
uk: Видавець

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Logger
uk: Лог

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: publisher
uk: поширювач

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: destinations
uk: місця призначення

en: destination
uk: призначення

en: @entity types
uk: Типи @entity
