Entity Change Notifier (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
