Entity comparison (4.0.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Label
lt: Etiketė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius
