Entity Counter (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Transactions
he: פעולות

en: Closed
he: סגור

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: updated
he: עודכן

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Conditions
he: תנאים

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: OR
he: או

en: Configuration
he: הגדרות

en: Counter
he: מונה

en: Plain
he: פשוט

en: Operation
he: פעולה

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Source
he: מקור

en: Deleted
he: נמחק

en: AND
he: וגם

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Interval
he: מרווח

en: Provided by
he: סופק ע"י

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Cardinality
he: כמות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Queue
he: תור

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Converted
he: מומרים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
he: בטוחים שברצונכם להסיר את @entity-type %label?
