Entity Counter (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Closed
lt: Uždara

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: updated
lt: atnaujinta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Equals
lt: Lygu

en: Plain
lt: Paprastas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Step
lt: Žingsnis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Title / Description
lt: Pavadinimas / Aprašymas
