Entity Embed (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Node
lt: Mazgas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Entity
lt: Esybė

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
lt: Alternatyvus tekstas privalomas.<br />(Tik retais atvejais galima palikti tuščia. Jei norite sukurti tuščia alternatyvų tekstą įrašykite <code>""</code> — dvi dvigubos kabutės be jokio turinio)
