Entity Embed (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
