Entity Embed (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Back
az: Geri

en: Node
az: Material

en: Align
az: Sıralama

en: Filters
az: Filtrlər

en: Entity
az: Entiti

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Alternate text
az: Alternativ mətn

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Uses
az: İstifadə edir

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: The description may be used as the label of the link to the file.
az: Təsvir fayla keçidin etiketi kimi istifadə edilə bilər.
