Entity Embed (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड

en: Bundle
ne: पोका
