Entity Embed (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Node
gl: Nodo

en: Align
gl: Aliñar

en: Filters
gl: Filtros

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: About
gl: Información

en: Embed
gl: Incrustar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Uses
gl: Usos

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: The description may be used as the label of the link to the file.
gl: A descición pódese usar como etiqueta do enlace o archivo.
