Entity Embed (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Left
hy: Ձախ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:
