Entity Extra Field (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Block
fa: بلوک

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Token
fa: توکن

en: Block configuration
fa: پیکربندی بلوک

en: Form
fa: فرم

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
