Entity Extra Field (2.1.0-rc3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Component
az: Komponent

en: Block
az: Blok

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Form
az: Forma

en: Offset
az: Ofset

en: - Select -
az: - Seçin -
