Entity Field Fetch field (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Node
de: Beitrag

en: Term
de: Begriff

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Target field
de: Zielfeld

en: Field types
de: Feldtypen

en: Target entity type
de: Ziel-Entitätstyp

en: Show field label
de: Feldbeschriftung anzeigen
