Entity Field Fetch field (1.0.0-beta11) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Node
az: Material

en: Term
az: Termin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Field types
az: Sahə növləri
