Entity Field Fetch field (1.0.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Node
lt: Mazgas

en: Term
lt: Terminas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
