Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Identifier
az: İdentifikator

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər
