Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Text Field
da: Tekst

en: Identifier
da: Identifikator

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type
