Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas
