Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
