Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Text Field
pl: Pole tekstowe

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity bundles
pl: Typy encji
