Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Identifier
ro: Identificator

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri
