Entity Reference Hierarchy (3.3.1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: The text to be used for this link in the menu.
hy: Մենյուի հղման մեջ օգտագործված տեքստ

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
hy: Եթե ընտրված է, և այս ցանկի հղումը ունի երեխաներ, ընտրացանկը միշտ կհայտնվի ընդլայնված: Այս ընտրանքը կարող է չեղարկվել ընտրացանկի ամբողջ ծառի համար՝ ցանկի բլոկ տեղադրելիս:
