Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Hierarchy
id: Hierarki

en: Parent
id: Induk

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Asc
id: Urutan turun
