Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Children
nl: Kinderen

en: About
nl: Over

en: Parent Node
nl: Ouder-node

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Asc
nl: Oplopend
