Entity Reference Hierarchy (8.x-2.10) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Home page
ug: باش بەت

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش
