Entity Reference Hierarchy (8.x-2.13) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Minimum
br: Izek
