Entity Reference Hierarchy (8.x-2.13) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Depth
hr: Dubina

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Update
hr: Osvježi

en: N/A
hr: N/D

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: The text to be used for this link in the menu.
hr: Tekst koji će se koristiti za ovu poveznicu u izborniku.

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
