Entity Reference Hierarchy (8.x-2.13) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
