Entity Reference Hierarchy (8.x-2.14) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
