Entity Reference Hierarchy (8.x-2.14) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: Bundle
sr: Пакет

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sr: Максимална дубина за линк и све његове подређене линкове је фиксирана. Одређени линкови менија могу бити недоступни као надређени ако би њихов избор прекорачио лимит.
