Entity Reference Hierarchy (8.x-2.15) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non
