Entity Reference Hierarchy (8.x-2.19) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
