Entity Reference Hierarchy (8.x-2.20) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Home page
ca: Portada

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Depth
ca: Profunditat

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Update
ca: Actualitza

en: N/A
ca: No aplica

en: Maximum
ca: Màxim

en: Reference
ca: Referència

en: Return
ca: Retorna

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Minimum
ca: Mínim

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: The text to be used for this link in the menu.
ca: El text que s'utilitzarà al menú per aquest enllaç.

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La profunditat màxima per un enllaç i els seus fills és fixa. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si en seleccionar-los se supera aquest límit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
ca: Pes de l'enllaç entre els enllaços en el mateix menú a la mateixa profunditat. Al menú, els enllaços amb pes més elevat s'enfonsen i els enllaços amb pes menor es posicionen a la part superior.

en: Parent plugin ID
ca: Identificador del connector principal

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
ca: Una marca de si l'enllaç s'ha d'habilitar als menús o s'ha d'amagar.

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells
