Entity Reference Hierarchy (8.x-2.20) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Update
te: తాజాకరించు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం
