Entity Reference Hierarchy (8.x-2.21) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Depth
jv: Jerone

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: The text to be used for this link in the menu.
jv: Teks sing digunaknā kanggo pranala iki nang menu.

en: Show as expanded
jv: Tudhuhna dadi mekar

en: Parent link
jv: Pranala indhung

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
