Entity Reference Hierarchy (8.x-2.22) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Depth
tr: Derinlik

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Update
tr: Güncelle

en: Maximum
tr: En fazla

en: Reference
tr: Kaynak

en: Return
tr: Geri dön

en: Select
tr: Seç

en: Minimum
tr: En az

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Menu block
tr: Menü bloğu

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: The text to be used for this link in the menu.
tr: Bu bağlantı için menüde kulanılacak metin.

en: Show as expanded
tr: Genişletilmiş olarak göster

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Branding block
tr: Marka bloğu

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
tr: Bir bağlantının ve tüm alt öğelerinin derinlik üst sınırı sabittir. Bazı menü bağlantıları seçildiğinde bu sınır aşılacaksa, o bağlantılar üst öğe olarak kullanılamayabilir.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
tr: Aynı menüde aynı derinlikte yer alan bağlantılar arasındaki bağlantı ağırlığı. Menüde yüksek ağırlıklı bağlantılar daha aşağıda olur, düşük ağırlıklı bağlantılar en üste daha yakın olarak konumlandırılır.

en: Parent plugin ID
tr: Üst eklenti kimliği

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
tr: Üst menü bağlantısı eklentisinin kimliği ya da hiyerarşinin en üst düzeyindeyken boş dize.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
tr: Bağlantının menülerde etkinleştirileceğini mi, gizleneceğini mi belirten işaret.

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
tr: Seçilirse ve bu menü bağlantısının alt öğeleri varsa, menü her zaman genişletilmiş olarak görünecektir. Bu seçenek, bir menü bloğu yerleştirirken tüm menü ağacı için geçersiz kılınabilir.

en: Expand all items
tr: Tüm ögeleri genişlet
