Entity Reference Hierarchy (8.x-2.23) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Home page
eu: Azala

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Select
eu: Aukeratu

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: The text to be used for this link in the menu.
eu: Esteka hontan erabiliko den testua menuan.

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
