Entity Reference Hierarchy (8.x-2.24) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Home page
cy: Hafan

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Update
cy: Diweddaru

en: Select
cy: Dewis

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
