Entity Reference Hierarchy (8.x-2.24) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Select
oc: Seleccionar

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: The text to be used for this link in the menu.
oc: Lo tèxte que s'utilizarà al menú per aqueste enllaç.

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat

en: Parent link
oc: Ligam pare

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
