Entity Reference Hierarchy (8.x-2.25) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Home page
et: Avaleht

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Depth
et: Sügavus

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Update
et: Uuenda

en: N/A
et: Puudub

en: Maximum
et: Maksimum

en: Reference
et: Viide

en: Select
et: Vali

en: Minimum
et: Miinimum

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Children
et: Alamlehed

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: The text to be used for this link in the menu.
et: Menüüs kuvatav nimetus sellele viitele.

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: Parent link
et: Vanemlink

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Branding block
et: Brändingu plokk

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.

en: Parent plugin ID
et: Vanemplugina ID

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv
