Entity Reference Hierarchy (8.x-2.26) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Select
bg: Избери

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
