Entity Reference Hierarchy (8.x-2.9) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Home page
af: Tuisblad

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op
