Entity Importer (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Length
az: Uzunluq

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Index
az: İndeks

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Row
az: Sıra

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Callback
az: Geri zəng et

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
