Entity Legal (3.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
