Entity Legal (3.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
