Entity Legal (3.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
