Entity Legal (4.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
